Controlling ako služba

Experti a konzultanti z Finpower s. r. o. vám ponúkajú možnosť využiť dočasné a virtuálne služby šité na mieru. Získajte pre svoj finančný tím dočasného controllera/finančného manažéra alebo využite možnosť spolupráce s virtuálnym controllerom/finančným manažérom, ktorý vám poskytuje množstvo výhod.

„Skúsený finančný profesionál je kľúčom k rastu vašej spoločnosti.“

Dočasný Controller / Finančný manažér

Odišiel vám náhle kľúčový zamestnanec? Chýba vám dôležitý člen finančného tímu alebo manažér z dôvodu dlhodobej PN alebo materskej dovolenky? Narástlo vám dočasne zaťaženie na finančnom oddelení? Využite dočasné služby expertov z Finpower.

• Zastrešujeme dočasné outsourcovanie služieb finančného manažmentu v situáciách, ktoré prekvapili alebo na ktoré nebol čas sa pripraviť.

• Pomáhame prekonať komplikované okolnosti a poskytujeme podporu na obdobie potrebné na nájdenie vhodného kandidáta pre vašu spoločnosť alebo na čas do návratu pôvodného zamestnanca.

• Zabezpečujeme plynulý chod vášho každodenného biznisu bez komplikácií. Všetky služby sú šité na mieru.

• Poskytujeme zaškolenie a úspešný transfer úloh a zodpovedností na nového zamestnanca po skončení nášho dočasného pôsobenia vo vašej firme.

Výhody Controllingu ako služby

Flexibilita

Škálujte si rozsah potrebných prác podľa vašej aktuálnej situácie. Získajte úplnú flexibilitu, ktorá reflektuje vaše potreby v danom okamihu.

Nižšie náklady

Plaťte iba za služby, ktoré naozaj potrebujete. V porovnaní s prijatím podobne skúseného zamestnanca do svojho stavu dosiahnete nižšie náklady.

Rýchlosť

Vyhnite sa zdĺhavému a komplikovanému výberovému procesu a získajte Finpower expertov, ktorým budete dôverovať, a ktorí sú pre vás k dispozícii ihneď.

Expertíza

Budovanie skvelého finančného tímu je ako skladanie puzzle. Potrebujete nakombinovať ľudí s rôznou senioritou a schopnosťami. S nami môžete získať chýbajúci kus do vašej skladačky

Virtuálny Controller / Finančný manažér

Skvelé riešenie pre start-upy a spoločnosti, ktoré nie sú dostatočne veľké na to, aby mali vlastné controllingové oddelenie, alebo zamestnávali controllera/finančného manažéra na plný úväzok, zároveň pociťujú potrebu mať svoje financie pod kontrolou. Získajte pre svoju spoločnosť technicky zdatného profesionála s biznis rozhľadom a vysokou úrovňou expertízy.

• Dohliadneme na vaše finančné procesy, poskytneme vám potrebné dáta a prehľady a zabezpečíme lepší prehľad vo vašich financiách, zatiaľ čo vy sa môžete sústrediť na svoj biznis.

• Nastavíme finančné procesy vo vašej firme a zabezpečíme správnosť a včasnosť účtovných dát.

• Pokryjeme kompletnú finančnú agendu alebo iba určitú časť, ktorá vám aktuálne chýba.

+421 907 289 712

Zavolajte nám.

info@finpower.eu

Napíšte nám.

HUB Bratislava

Černyševského 10

Sledujte nás:

sk_SKSlovak