O nás

Sme konzultačná spoločnosť založená v roku 2021. Naším poslaním je pomáhať organizáciám lepšie pochopiť a využívať ich finančné dáta vo svoj prospech. Chceme posúvať hranice možností fungovania finančných oddelení vo firmách.

“Dôvodom pre založenie Finpower bola moja túžba pomáhať spoločnostiam, predovšetkým ich Finance/Controlling oddeleniam pracovať rozumnejšie a efektívnejšie, lepšie využívajúc moderné technológie a firemné dáta. Počas mojej dlhoročnej kariéry som veľmi často zažíval prípady, kedy Finance/Controllingové procesy boli nastavené neefektívne, poprípade neboli nastavené vôbec a spoločnostiam chýbal akýsi “interný motor”, schopný naštartovať zmeny k lepšiemu.”

Marek Psota, Zakladateľ

finpower o nas

Základné princípy Finpower

Meníme spôsob práce vášho finančného oddelenia

Finančné oddelenia čelia (viac ako kedykoľvek predtým) zvýšenému tlaku a novým výzvam, ako svižne reagovať na neustále meniace sa potreby firmy a pritom podporovať stratégiu. Musia optimalizovať svoje procesy, digitalizovať a riadiť sa dátami tak, aby dokázali manažmentu ponúknuť včasné a presné informácie.

V popredí našej práce je tranformácia. Úzko spolupracujeme s klientami na zlepšení chodu ich operatívy, ktoré môže viesť k úspore nákladov, zvýšeniu efektívnosti a k zjednodušeniu procesov.

Búrame model fungovania tradičnej účtovnej firmy s cieľom poskytnúť klientom nové prémiové služby

Príliš veľa malých a stredných podnikov s potenciálom raketového rastu brzdí spolupráca s nedostatočne flexibilnými a efektívnymi účtovníkmi. Je načase to zmeniť!

Naša top cloudová technológia, záľuba v automatizáciach v kombinácii s dynamickým tímom skúsených finančných odborníkov je tu na to, aby vás navigovala na ceste k úspechu.

Odomykáme možnosti riadenia financií pre malé podniky

Sprístupňujeme expertízu v oblasti finančného riadenia, cenovo dostupnú aj pre menšie subjekty bez toho, aby museli zamestnávať drahého finančného manažéra na plný úväzok. Škálovateľné podľa toho, ako rastie vaša firma.

 

Biznis partneri

Pristupujeme k vášmu biznisu ako k vlastnému. Zažijete takú dobrú podporu, že zmeníte váš pohľad na konzultantov.

Orientácia na zákazníka

Každý klient je jedinečný so svojimi špecifikami, preto sú naše služby vždy prispôsobené vašim potrebám.

Partnerstvo a lojalita

Budujeme partnerstvá založené na vzájomnom rešpekte. Úspešná spolupráca je odrazom kvalitných a dlhodobých biznisových vzťahov.

Mindset neustáleho sa zlepšovania

Vo všetkom, čo robíme, veríme v neustále zlepšovanie sa, pretože dnes vieme robiť veci lepšie, ako tomu bolo včera. A aktívne na tom pracujeme.

+421 907 289 712

Zavolajte nám.

info@finpower.eu

Napíšte nám.

Europeum business center

Suché mýto 1
Bratislava