O nás

Finpower s. r. o. je mladá konzultačná spoločnosť založená v roku 2021 so sídlom v Bratislave. Misiou, poslaním a hlavným cieľom Finpower s. r. o. je pomoc spoločnostiam čeliť novým výzvam vo svete Financií/Controllingu, zlepšovanie procesov a podpora finančných oddelení na ceste k digitálnej transformácii, agilnému a dátovo založenému zmýšľaniu. Zverte sa do rúk expertov z Finpower, ktorí pre vás hľadajú nové a moderné riešenia v každej kľúčovej oblasti finančného manažmentu.

“Dôvodom pre založenie Finpower bola moja túžba pomáhať spoločnostiam, predovšetkým ich Finance/Controlling oddeleniam pracovať rozumnejšie a efektívnejšie, lepšie využívajúc moderné technológie a firemné dáta. Počas mojej dlhoročnej kariéry som veľmi často zažíval prípady, kedy Finance/Controllingové procesy boli nastavené neefektívne, poprípade neboli nastavené vôbec a spoločnostiam chýbal akýsi “interný motor”, schopný naštartovať zmeny k lepšiemu.”

Marek Psota, Zakladateľ

Základné princípy Finpower:

Konzultácie zvnútra firmy

Stávame sa súčasťou vašej firmy na určité časové obdobie. Asistujeme pri optimalizácii pri procesov a sme zodpovední za realizáciu projektov.

Orientácia na zákazníka

Pristupujeme ku každému klientovi individuálne a tvoríme riešenia šité na mieru podľa špecifikácií a zadania.

Partnerstvo a lojalita

Budujeme partnerstvá založené na profesionalite a vzájomnej úcte. Úspešné spolupráce sú odrazom dobrých a dlhotrvajúcich biznis vzťahov.

náš tím

Spoznaj nás

MAREK PSOTA

Founder of Finpower

Zanietený finančný profesionál s viac ako 10 ročnými skúsenosťami z oblasti Financií/Controllingu. Kariérne skúsenosti zbieral z medzinárodných korporácií na Slovensku i vo Fínsku v sektoroch logistika, automotive, sales. Taktiež pôsobil určitý čas aj v SaaS startupovom prostredí.

Marek prezentuje tím Finpower finančných konzultantov svojimi výbornými analytickými a syntetickými schopnosťami. Expert na riešenie problémov a myslenie „out of box“ s vášňou pre dáta a Microsoft Power Platformu (Power Query, Power BI, Power Apps, Power Automate).

Certifikácie:

Chartered Controller; Controlling Institute Praha

Friends and partners

+421 907 289 712

Zavolajte nám.

info@finpower.eu

Napíšte nám.

HUB Bratislava

Černyševského 10

Sledujte nás:

sk_SKSlovak